Asprocol 20 tabletek

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Print this page
fallback-no-image-1116
  • ID: #1116
  • Add Favorites
  • Availability: 10 In Stock
  • PLN 9,18
  • Do sklepu

Opakowanie   20 tabletek

Skład   Jedna tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum) oraz 200 mg glicyny (Glycinum).

Działanie   Zawarty w leku kwas acetylosalicylowy działa przeciwbólowo‚ przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Wskazania   Bóle o słabym lub średnim nasileniu‚ np. bóle mięśni‚ stawów‚ bóle głowy. Gorączka w przebiegu przeziębienia i innych zakażeń wirusowych lub bakteryjnych.

Przeciwwskazania   Nadwrażliwość na salicylany‚ w tym tzw. astma aspirynowa‚ inne niesteroidowe leki przeciwzapalne‚ lub na którąkolwiek substancję pomocniczą‚ czynna choroba wrzodowa‚ trzeci trymestr ciąży i okres karmienia piersią‚ zaburzenia krzepliwości krwi‚ ciężka niewydolność wątroby‚ serca i nerek‚ jednoczesne stosowanie z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych‚ stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat w przebiegu zakażeń wirusowych.

Dawkowanie  

  • Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Przeciwbólowo i przeciwgorączkowo zwykle 500 mg kwasu acetylosalicylowego (1 tabletka) co 3-4 godziny lub 1000 mg kwasu acetylosalicylowego (2 tabletki) co 6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę.
  • U dzieci w wieku poniżej 12 lat produkt może być stosowany tylko na zlecenie lekarza.
    Tabletki należy popijać dużą ilością płynu.
  • Działania niepożądane   Może powodować: pieczenie i bóle w nadbrzuszu‚ nudności‚ odbijanie‚ wymioty‚ biegunkę‚ wystąpienie wrzodu trawiennego z lub bez krwawienia‚ mikrokrwawienia‚ krwawienie lub krwotok z przewodu pokarmowego‚ uszkodzenie wątroby‚ wydłużenie czasu krwawienia‚ niedokrwistość‚ skurcz oskrzeli‚ wysypki‚ obrzęk naczynioruchowy‚ świąd‚ poty‚ zawroty głowy‚ szum w uszach‚ zaburzenie słuchu.
    Długotrwałe stosowanie‚ zwłaszcza w dużych dawkach może powodować uszkodzenie nerek.

    Interakcje   Kwas acetylosalicylowy może hamować działanie leków hipotensyjnych‚ leków moczopędnych‚ leków zwiększających wydzielanie kwasu moczowego; nasilać działanie doustnych leków przeciwcukrzycowych i przeciwzakrzepowych.
    Zwiększa stężenie fenytoiny i wolnej frakcji kwasu walproinowego we krwi. Nasila działanie niepożądane metotreksatu‚ wankomycyny i digoksyny. Stosowany jednocześnie z innymi NLPZ zwiększa ryzyko działań niepożądanych. Jednoczesne spożywanie alkoholu zwiększa niebezpieczeństwo krwawień z przewodu pokarmowego.

    Asprocol x 20 tabl. Do przechowalni.
    Do przechowalni. 10,50 PLN. Do koszyka. Coffepirine x 6 tabletek. Do przechowalni. 1,35 PLN. Do koszyka. Urazym x 30 tabl
    Asprocol to preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz hamującym agregację płytek krwi,
    Asprocol 10 tabletekAsprocol 20 tabletek. Do koszyka . Promocja Wyprzedaż Nowość
    Polopiryna MAX 500mg 20 tabletek dojelitowych – Długi termin ważności! Do koszyka .Skład 1 kaps. zawiera 100 mg kwasu askorbowego, 100 mg wapnia (w postaci węglanu i wodorofosforanu) i 25 mg rutyny. 1 tabl. powl. zawiera 200 mg kwasu askorbowego
    Deflegmin 30 mg – 20 tabletek w cenie 9,60zł. Przeczytaj opis i opinie o tym produkcie. Sprawdz pozostałą ofertę i możliwe rabaty.Apteka internetowa oraz apteka stacjonarna pracuje: pon. – pt. 7:30 – 20:00, sobota 8:00 – 15:00. Apteka internetowa wysyłka za granicę
    Asprocol 20 tabletek. · Plik PDFASPROCOL tabletki Skład: Acidum acety/osa/icy/icum 500 mg Acidum aminoaceticum 200 mg Asprocol jest preparatem kwasu acetylosalicylowego buforowanym gliko-Asprocol 500 mg + 200 mg 20 tabletek. 9,61 PLN. kup teraz. Biolevox Neuro 30 tabletek. 30,54 PLN. kup teraz. Strona 2 z 8. Następna 5 4 3 2 1 Poprzednia. Jeśli
    Asprocol – tabl., 20 tabl.. Sprawdź cenę, opis, dawkowanie, interakcje, zdjęcie. Baza leków wykorzystywana przez 90% aptek w Polsce.Asprocol tabletki 500 mg + 200 mg – Lek w postaci tabletek, należy do grupy NLPZ – niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Stosowany w celu łagodzenia bólu głowy
    Podział na strony 2017

    AcaiBerry 900 tak to robią, aby osiagnąć sukces!

    AcaiBerry-900

     acaibery


    Sprawdź inne podobne produkty