Ibum 200mg 30 kapsułek

Facebook Twitter LinkedIn Google+ Print this page
fallback-no-image-1145
  • ID: #1145
  • Add Favorites
  • Availability: 10 In Stock
  • PLN 11,90
  • Do sklepu

SkładSubstancja czynna: 1 kapsułka zawiera 200 mg Ibuprofenu. Wskazania Bóle o słabym i umiarkowanym nasileniu: głowy (w tym migrenowe)‚ gardła‚ zębów (również po ekstrakcji zębów i na skutek ząbkowania)‚ mięśni‚ stawów‚ pourazowe‚ pooperacyjne‚ nerwobóle. Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe (m.in przeziębienie‚ grypa).
DziałanieLek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wywiera działanie przeciwzapalne‚ przeciwbólowe i przeciwgorączkowe poprzez hamowanie cyklooksygenazy prostaglandynowej. Po podaniu doustnym szybko wchłania się z przewodu pokarmowego‚ osiągając maksymalne stężenie we krwi po 1‚5 h. Ibuprofen w 99% wiąże się z białkami osocza. Przenika do jam stawowych‚ gdzie jego stężenie utrzymuje się stosunkowo długo‚ nawet po zmniejszeniu stężenia we krwi. Jest metabolizowany w wątrobie. T0‚5 we krwi wynosi 2 h. Ibuprofen jest wydalany z moczem w 90% w postaci nieaktywnych metabolitów. Nie wykazuje tendencji do kumulacji w organizmie. DawkowanieDorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: Bóle różnego pochodzenia‚ bolesne miesiączkowanie i gorączka: 200-400 mg (1-2 kapsułki)‚ w razie potrzeby co 4 – 6 godzin. Kapsułki należy popić szklanką wody. PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu‚ Czynna lub niedawno przebyta choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy‚ Nie stosować u osób‚ u których w trakcie leczenia kwasem acetylosalicylowym lub innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi wystąpiły objawy nadwrażliwości (pokrzywka‚ katar‚ napad astmy oskrzelowej) lub wstrząs anafilaktyczny. Informacje dodatkowePrzed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania‚ która zawiera wskazania‚ przeciwwskazania‚ dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania‚ oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5/5 · Oceny: 3
u starszych dzieci w postaci tabletek lub kapsułek;
Ibufen Total (Polpharma) tabl. powl. 200 mg (10 tabl., 30 tabl.) Ibum (Hasco-Lek) kaps. elastyczne 200 mg
Maksymalna dawka dobowa ibuprofenu wynosi 20-30 mg na kg masy ciała,
12, 16, 20, 24, 30, 40 lub 50 kapsułek.
Ibum Forte smak malinowy
Ibum 200mg, 60 kapsułek.
Piłsudskiego 30, 12-100 Szczytno. Giżycko. ul. I Dywizji im. T. Kościuszki 25A i 25B, 11-500 Giżycko. Kętrzyn. ul
. Ibufen, Ibum i inne).
2 kapsułek: 500mg: paracetamol: CAC,09:
30 kapsułek: 200mg: ibuprofen: CAC0,27: L0000103ALIbuprom Max: 2 tabletek drażowanych:Ibum 200 mg 10 kapsułek. 6,20 PLN. kup teraz. Ibum 200 mg 30 kapsułek. 13,36 PLN. kup teraz. Ibum 200 mg 60 kapsułek.
Ibuprofen AFL 200mg …Maksymalna dawka dobowa wynosi 6 kapsułek (600 mg ibuprofenu). Dzieci od 10 do
Ibufen forte 200mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku
Ibum x 30 kaps. Do
Ibum 200 mg 30 kapsułek.
Ibuprofen Teva 200mg 10 tabletek.
SOLGAR Amino 75 Kompletny zestaw aminokwasów egzogennych 30 kapsułek. Zestaw naturalnych
Ibum 200 mg 30 kapsułek.
300 mg – wapń – 200mg substancje pomocnicze:sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, aspartam, aromar cytrynowy,
Maksymalne stężenie we krwi uzyskiwane jest w ciągu 30 minut po podaniu
Preparat ma postać kapsułek miękkich do stosowania
Ibum (zawiesina doustna
Ibum Forte 12 kapsułek.
IBUMAX 200MG Status: Lek bez recepty Działanie :
Ibumax 200mg 30 tabl. powl. IBUMAX 200MG Status:
Powiązane wyszukiwania dla: Ibum 200mg 30 kapsułek Suplementy, odżywki, odchudzanie, budowa masy, na zmarszczki 2017
  1. Użytkownik Ceneo said on May 29, 2017 6:18 pm:

    Niedrogie, a skuteczne tabletki przeciwbólowe. Mam zawsze przy sobie w torebce. Sprawdzają się przy każdym rodzaju bólu.

AcaiBerry 900 tak to robią, aby osiagnąć sukces!

AcaiBerry-900

 acaibery


Sprawdź inne podobne produkty